Hakkımızda

GRUPMAVİ  adı ile 2000 yılında kurulduk.Proje, mağaza ve ev dekorasyonu alanlarında altyapı ve imalat olarak yürüttüğümüz çalışmalarımızda 25 yıllık mesleki bilgilerimiz ile yaratıcılık , detaylardaki fark ile mekanlarınızı ve projelerinizi başarılı çözümlere ulaştırmak hedefimizdir.

Eczanelerin satış lanlarında dermokozmetik ürünlerin sektöre girmesi ve bu değişime  paralel ihtiyaçların oluşması sonucu , eczane içi alnlarda uygun bir düzenleme ihtiyacı doğmuştur.LOREAL grubunun dermokozmetik ürünleri olan Vichy-LRP standlarının , imalat ve uygulama talebi ile GRUPMAVİ  eczane sektörüyle tanışmıştır.

Dilek ve Kenan Tayfun TÜMER  yönetimindeki deneyimli ekibin gerçekleştirdiği projelerimizde ihtiyaçlara uygun, kullanışlı, karlılığı artırmayı hedefleyen ve zevkle çalışılan alanlar yaratmak için çalışıyoruz.Yaptığımız çalışmalarda eczanelerin yeri ve konumu, çalışılacak alanın büyüklüğü veya küçüklüğüne göre sınıflandırma yapmamaktayız.Mesleğinize ve mesleğimize saygılı insanlarla çalışmayı tercih ederiz.

Eczane , kuaför,ofis,mağaza ve ev dekorasyonu alanlarında proje ve uygulama yaparken hedefimiz başlıklar altında sunmak gerekirse;

Yaşam ve Çalışma Standartlarını Yükseltmek, çağdaş, kaliteli ve sağlıklı çalışma ortamı için gerekli ilk şart planamada doğru kararları vermektir.İhtiyaç ve fonksiyonları doğru tespit gerekir.Bu süreçte doğru kararlar alındıktan sonra tasarım ve uygulama ile en güzel çözüme ulaşmak kolay olacaktır.Bu anlamda size bu hizmeti vermek için proje, altyapı, kaba inşaat , ince işler, mobilya imalatı ve tahhüt işleri ile pek çok alanda uzmanlaşmış ekiplerimizle yanınızdayız.

Yenilikçi ve Yaratıcı Çözümler Sunmak, günümüz koşullarında yaşanan hızlı değişim ve tüketim anlayışında hizmet sektörlerinin kendini yenilemesi ve öne geçmesi için fark  yaratması , rekabet gücünü artırmasına bağlıdırçTasarım ve iyi hizmet sunmak anlayışı dabu süreçte çok önemli bir araçtır.Güncel malzeme ve uygulama tekniklerini takip ederek kaliteden ödün vermeden işlerimizi yapmak bizim için önemlidir. 

Sonuç olarak :

Bilgi ve deneyimlerimize dayanarak çağdaş tasarım eğilimlerini , güncel malzeme ve gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde kaliteden taviz vermeden karşılamaktır.

Müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak doğru çözümler sunmak, kalitemiz ile kalitenizi gözler önüne sermektir.İlk işimizdeki amatör ruhumuzla, profesyonel çalışmalar yapıyoruz.

Amacımız işimizi en iyi şekilde yapmak, marka olmak ve sesimiz Türkiye sınırları dışına duyurmaktır.

Bize güven duyan firmamızı tercih eden yaklaşık 400 e yakın Eczacımıza teşekkür eder , çalışma şansı bulduğumuz eczacı ve çalışanlarını GRUPMAVİ ailesi olarak görmekten mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Saygılarımızla...

Dilek TÜMER, mimar

Kenan Tayfun TÜMER, inşaat teknikeri

Son Projelerimiz
  • Ezgi eczanesi 2020 mersin
  • Pehlivan eczanesi iskenderun/hatay yapım aşamasında
  • Mavi ezgi eczanesi yapım aşamasında mersin
  • Perihan eczanesi 2019 ankara/yenimahalle
  • Avm 365 yenilenme 2019 ankara
  • Pera eczanesi antalya yapım aşamasında
  • Demet eczanesi 2 antalya 2019
  • Demet eczanesi antalya 2019
  • Efe eczanesi siirt 2019
  • Efe eczanesi hatırası siirt 2019